golom
28.9.2019 22:10
Hlavní diskuze herní skupiny
Vše co se týká hraní
Autorská citace #1
29.9.2019 14:58 - Šaman
Nejsou tyhle články nějaké rozbité? Nejde je označit jako přečtené, nejde je komentovat a plocha teď vypadá jako na vytáčeném připojení (buď nemají obrázky, nebo se nenačetly).
Imho, když se to nedá komentovat, nemohlo by to být jako jeden článek o více stranách?
Autorská citace #2
29.9.2019 15:07 - golom
Tvorba postavy
Krok 1 - rasa (člověk, sindarin (elf), khuzdul (trpaslík)
Pro člověka je možné se domluvit, v jakém království se narodil a dodám k němu informace. Hrát se začne v království Kaldor, ke kterému je v článcích popis. Takže pokud je rodilý tam, info už jsou v článku, navíc dostane základní mapu svého rodiště.
Pro troaslíka je dané že se narodil v království Azadmere (popis je v článcích). S Kaldorem khuzdulové obchodují, takže možnost jak ho tam dostat je... dostane také základní mapu svého rodiště.
Pro elfy je dané jako místo narození království Evael. Je to poslední Sindarinské království na ostrově. Popis je v článcích. Mapa rodiště bude taktéž dodána.
Dále máte v souborech základní mapu celého ostrova.
Autorská citace #3
29.9.2019 15:16 - golom
Šaman píše:
Nejsou tyhle články nějaké rozbité? Nejde je označit jako přečtené, nejde je komentovat a plocha teď vypadá jako na vytáčeném připojení (buď nemají obrázky, nebo se nenačetly).
Imho, když se to nedá komentovat, nemohlo by to být jako jeden článek o více stranách?

Ty články jsou v první řadě určené naší herní skupině, která ví co s nimi. Jestli se zobrazují i jiným než hráčům ze skupiny, tak je něco špatně - i když s tím, aby si je někdo přečetl, nemám problém...
Autorská citace #4
29.9.2019 15:24 - exi
No, jde o to, že jaksi zaspamovaly celou hlavní stránku...
Autorská citace #5
29.9.2019 15:27 - golom
Aha... já celou dobu myslel že jsou jen uvnitř herní skupiny... tak to bych se prosím rád zeptal, jakým způsobem to vyřešit aby se na hlavní stránce neobjevovaly.
Díky
Autorská citace #6
29.9.2019 15:48 - golom
Tak jsem je odstranil - možnost že by se zobrazovaly jen v herní skupině a nešly na hlavní stránku tu je?
Autorská citace #7
29.9.2019 16:24 - golom
Vzhledem k tomu že články se postují na hlavní stranu webu a trošku jsem to tam zaplevelil, tak to přesouvám na FB do soukromé skupiny na pozvánky...
Autorská citace #8
29.9.2019 16:48 - Šaman
Aha, sorry. Tak jsem to nemyslel, abys to smazal. Jen mi nebylo jasné, co to je.
Imho jeden vícestránkový článek s reáliemi je úplně v pohodě a proti Fb je to tu lépe dohledatelné pro vaši skupinu (má to pevné url).
Autorská citace #9
29.9.2019 21:45 - golom
To je v pohodě, jde o to že tam chci dávat opravdu věci k naší kampani... a to je zbytečný aby to lítalo na hlavní stranu... Není to smazaný, jen schovaný - a otázka k tomu, jestli jde publikovat tak, aby to nevylítlo na hlavní stranu trvá... ale vypadá to že to nejde... :-/
Autorská citace #10
1.10.2019 14:53 - Dukolm
Info o stavu herních skupin zde v technickém tématu Kostky jsou vrženy… #2356

Pro přispívání do diskuse se musíš přihlásit (zapomenuté heslo). Pokud účet nemáš, registrace trvá půl minuty a 5 kliknutí.

Věděli jste, že...
Na d20.cz můžete mít svůj vlastní blog. Pokud chcete napsat o nečem, co alespoň vzdáleně souvisí s RPG, můžete k tomu využít našeho serveru. Tak proč chodit jinam? >> více <<
Jak se chovat v diskuzích
Přehled pravidel pro ty, kteří k životu pravidla potřebují. Pokud se umíte slušně chovat, číst to nemusíte. >> více <<
Formátování článků
Stručné shrnutí formátovacích značek zdejších článků, diskuzí, blogů a vůbec všeho. Základní životní nutnost. >> více <<
ČAS 0.076308965682983 secREMOTE_IP: 18.190.152.38